Yalı Mah. 6523 Sok. No:32/B D:102 Park Yaşam, Karşıyaka/İzmir +90 541 220 2870 info@egecocukalerji.com
image
Hakkımda
image
Hakkımda

Dr. Gülten TÜRKKANI ASAL

1974 Polatlı’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamladım.

1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru olarak mezun oldum. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlık eğitimime başladım.

2012 yılında Seka Devlet Hastanesi, Alikayha Ek Hizmet Binası, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde Çocuk İmmünoloji ve Alerji Uzmanı olarak mecburi hizmet görevimi yerine getirdim.

Evli ve bir erkek çocuk annesi olup, halen özel muayenehanemde hizmet vermeye devam etmekteyim.

  Randevu

  Online Randevu Al

  img
  Yorumlar

  Sizden Gelenler

  img
  quote icon

  Başarılarınız daim,her şey gönlünüzce olsun

  Çocuklara çok hassas davranan,gözünden ve steteskopundan hicbir sey kaçmayan çok değerli doktorumuz ilk bebeğimde yaşadığımız alerji sürecini titizlikle takip edip bizimle her detayı paylaşan ,bize çok iyi yol gösteren, diyet konusunda uzun açıklamalar yapan,ilaç vermeden her detayı kontrol eden bir hekim Gülten hanım. Alerji diyetini uzun uzun tüm detaylarıyla anlatan emziren anneye özenle destek veren harika bir hekim . İlk görüşte beni fetheden hareketi ise bebeğime dokunmadan steteskopunu mutlaka ısıtıp bebeğimle konuşmaya başlaması Ödediğiniz her kuruşu kusursuz hizmet ve kaliteli mekan olarak geri aldığınız bir adres. iyiki tanıdık sizi. Kızımın alerji sürecindeki hassasiyetiniz ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler. Sizin gibi kibar,naif hem çocuk hem de ebeveyn dilinden anlayan doktor bulabilmek çok zor ... başarılarınız daim,her şey gönlünüzce olsun

  zu...r

  quote icon

  Güleryüzlü, çocuklarla iletişimi harika bir insan

  Kendisi alanında çok iyi. İlgisi alakası çok güzel. Güleryüzlü, çocuklarla iletişimi harika bir insan. Kızımın alerji sürecinde kendisi ile tanıştık.

  s....k

  quote icon

  Kendisine teşekkür ederiz.

  Uzun yıllardır oğlumun doktoru hiç başka doktor arayışımız olmadı konu çocuksa güven çok önemli biz kendisine çok güvendik sağolsun oğlum büyüdü hala daha bahar dönemlerinde doktorumuzu ziyaret ediyoruz. Açıklayıcı olmak adına klinik konumu merkezidir park sorunu yoktur. Doktorumuz çocuklarla çok iyi iletişim kuruyor oğlum çok zorlayıcı olduğu halde alerji testlerini çok rahat yaptırmıştı. Doktorumuz tedaviyi düzenli takip ediyor. Ayrıca sakin ve yeterince açıklayıcı olması strese girmiş alerjik çocuk annesine çok iyi geliyor 🙂 Kendisine teşekkür ederiz.

  b....b