Yalı Mah. 6523 Sok. No:32/B D:102 Park Yaşam, Karşıyaka/İzmir +90 541 220 2870 info@egecocukalerji.com
img
Yorumlar

Sizden Gelenler

img
quote icon

Başarılarınız daim,her şey gönlünüzce olsun

Çocuklara çok hassas davranan,gözünden ve steteskopundan hicbir sey kaçmayan çok değerli doktorumuz ilk bebeğimde yaşadığımız alerji sürecini titizlikle takip edip bizimle her detayı paylaşan ,bize çok iyi yol gösteren, diyet konusunda uzun açıklamalar yapan,ilaç vermeden her detayı kontrol eden bir hekim Gülten hanım. Alerji diyetini uzun uzun tüm detaylarıyla anlatan emziren anneye özenle destek veren harika bir hekim . İlk görüşte beni fetheden hareketi ise bebeğime dokunmadan steteskopunu mutlaka ısıtıp bebeğimle konuşmaya başlaması Ödediğiniz her kuruşu kusursuz hizmet ve kaliteli mekan olarak geri aldığınız bir adres. iyiki tanıdık sizi. Kızımın alerji sürecindeki hassasiyetiniz ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler. Sizin gibi kibar,naif hem çocuk hem de ebeveyn dilinden anlayan doktor bulabilmek çok zor ... başarılarınız daim,her şey gönlünüzce olsun

zu...r

quote icon

Güleryüzlü, çocuklarla iletişimi harika bir insan

Kendisi alanında çok iyi. İlgisi alakası çok güzel. Güleryüzlü, çocuklarla iletişimi harika bir insan. Kızımın alerji sürecinde kendisi ile tanıştık.

s....k

quote icon

Kendisine teşekkür ederiz.

Uzun yıllardır oğlumun doktoru hiç başka doktor arayışımız olmadı konu çocuksa güven çok önemli biz kendisine çok güvendik sağolsun oğlum büyüdü hala daha bahar dönemlerinde doktorumuzu ziyaret ediyoruz. Açıklayıcı olmak adına klinik konumu merkezidir park sorunu yoktur. Doktorumuz çocuklarla çok iyi iletişim kuruyor oğlum çok zorlayıcı olduğu halde alerji testlerini çok rahat yaptırmıştı. Doktorumuz tedaviyi düzenli takip ediyor. Ayrıca sakin ve yeterince açıklayıcı olması strese girmiş alerjik çocuk annesine çok iyi geliyor 🙂 Kendisine teşekkür ederiz.

b....b